Author Topic: ADAKAH ANDA MENGIDAP SAKIT SENDI2, ESPECIALLY LUTUT...?  (Read 852 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Baghdad Kafe

• Penghuni
  • **
ADAKAH ANDA MENGIDAP SAKIT SENDI2, ESPECIALLY LUTUT...?
« on: February 24, 2011, 10:51:32 PM »
Salam sejahtera semua,

Satu hari pelanggan/kawan saya dtg ke Baghdad Cafe dgn kaki yg ter"denchut2"... bila di tanya dia jwb sakit lutut...  Saya suggestkan kpd beliau beberapa cara n minta dia mula mengambil "suppliment".  Tapi kawan saya kata buat sementara tak perlu krn. beliau sedang menguji keberkesanan tilam Bio-ion yg di belinya dr seorang kawan. 

Mula2 beliau terlupa yg tilam tu wujud dlm rmh dia. Setelah seminggu lutut yg sakit semakin berkurangan sakitnya.... Beliau yg pd mulanya solat dgn duduk atas kerusi dah boleh berdiri, tetapi masih belum boleh duduk antara dua sujud.  Sbb masih sakit di kepala lutut belum hilang sepenuhnya... Tadi beliau tel saya beritahu yg beliau dah boleh sembahyang normal tetapi masih sakit2 sedikit.  Normal la tu, penyakit nak dtg, segera. Nak pergi mcm semut... dan banyakkan berselawat supaya > cepat sembuh.  Bila berselawat sepenuh jiwa, kite ade tendacy utk lupa akan kesakitan kite (secara psychology nya...)...  Wallahu'alam

Wassalam

S. Noor Akma